blog1

Halihazırda bir web sitenizin olması her şeyin yolunda olduğu izlenimini oluşturabilir. Web dünyasında rakiplerinizin önüne geçmeniz için en önemli etken web siteniz, tasarımı ve içerikleri.

Detaylar yazımızda.

“Yıllar önce yaptırdık, duruyor” kabul edilebilir bir bahane değil. Profesyonel ve hitap ettiğiniz kitleye özel tasarım çizgileriyle 2020 standartlarında olmalı. Gerek tasarım gerek kullanış açısından eğer istekleri karşılayamıyorsanız sitenize ulaşma, gezinme oranı düşer ve kullanılmaz.

Bugün her ne kadar isteklerinizi karşılıyor gibi görünse de aklınıza gelen her şeyin internet ortamına taşındığı dönemde en yenisine sahip olmalısınız.

  • Tasarım: Rakiplerinizin önüne geçin.

Arayüzün modernliği ve kullanıcı deneyimi yüksek olduğunda buna doğru orantılı olarak aldığınız trafik, müşteri dönüşleri, satış, tanıtım, marka bilinirliği kaçınılmaz olacaktır.

Yeni trendleri ve kullanıcıların alıştığı tıklama / gezinme tarzını takip ederek her zaman sitenizi geliştirmelisiniz.

Hemen profesyonel bir destek alıp güncel standartlarda web sitenizi çağa uygun oluşturun.

  • İçerik: Her zaman özgün ve yeni.

İnternet üzerinden firma, ürün ya da hizmet tanıtımı yapmayı hedefliyor ya da yapıyorsanız hayatınıza girecek yeni kelime “SEO” . Nam-ı değer Arama Motoru Optimizasyonu.

Arama motoru sonuçlarında kullanıcıların sitenize doğrudan erişebileceği bağlantılar oluşur. Bunların oluşmasındaki en önemli etken kaliteli bir site, kod yapısı ve özgün içerik.

Sitenize yeni ve özgün içerikler ile geleceğe şimdiden yatırım yapmalısınız.

  • Sunucu: Hız ya da kayıp

Yukarıdaki maddelerde önerdiğimiz Tasarım ve İçerik maddelerine binaen son nokta sunucu ve hız olacaktır. En güncel, modern ve mükemmel içerikler olsa dahi sitenize erişim ve erişim devamlılığı sorunu yaşanır ise kurduğunuz yapının yıkılması kaçınılmaz.

Bütçenize göre kaliteli bir sunucu ve sağlam altyapı ile rakiplerinizin bir adım önünde olmalısınız.