Closeup male hands using computer.

Adından da anlaşılacağı üzere, basit düzeyde kod yazarak ya da hiç kod yazmadan ihtiyacımıza yönelik yazılımlar üretebileceğimiz çoğu zaman sürükle bırak tekniği ile çalışan görsel geliştirme ortamları, platformlarıdır.

Zaman kavramının her geçen gün değer kazandığı günümüzde, oldukça katı ve statik olan klasik yazılım geliştirme süreçlerinin, yerini daha esnek, pratik ve kolay metotlara bırakacak olması kaçınılamaz ve yadsınamaz bir gerçektir.

Geçmişten günümüze alışkanlıklar, yaşam koşulları ve tabi ki teknolojik buluşlar, yerini daha güncel, akıllı, pratik ve teknoloji merkezli dönüşümlere bıraktı. Güncel kalmak ve geleceğe yatırım yapmak istiyorsak, farklı ve yenilikçi gelişmelere ayak uydurmamız ve cesur kararlar almamız da gerekiyor. Bu noktada az kod çok iş ile iş süreçlerimizi daha verimli hale getirebilir ve asıl karlılığı yakalayabiliriz.

SuperCode ailesi olarak bizde çağın gerekliliklerini yerin getiriyor, Octopod No-Code platformu ile birçok çözüm geliştirerek, müşterilerimizin rekabette bir adım önce geçmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz…