gorev-yonetimi

İkamesi ve geri kazanımı olmayan, doğru kullanıldığında maliyeti neredeyse yok sayılan fakat doğru kullanılamadığında maliyeti pek çok açıdan oldukça yüksek olan yegâne şeydir günümüzde zaman.

İş dünyasında zamanın değerini kavrayan işletmeler, rakipleri karşısında bir adım öne çıkmakta ve müşterilerine fark yaratan çözümleri öncelikli olarak sunarak, çalışanlarına sağladıkları konfor ile de verimliliği artırmaktadır.

Zaman, yönetilmesi en zor parametrelerden birisidir, bu yüzden etkin zaman yönetimi için etkin bir görev yönetimi gerekir. Kişilerin işletme içerisindeki görev ve sorumlulukları, departmanlar arasındaki iletişim, yöneticilerin regülasyonları görev yönetimine, dolayısıyla zamana doğrudan tesir etmektedir. Bu nedenle önünü görmek ve zamanı etkin kullanmak isteyen işletmeler görev yönetimi yazılımı kullanmaktan kaçınmazlar.

Tüm çalışanların dahil olduğu, iş akışlarının ve operasyonlarının doğru tanımlandığı, ölçme ve değerlendirme yapısının kurulduğu, izleme kriterlerinin getirildiği, tespit ve uyarı sistemleri ile donatılmış, mobilitenin sağlandığı bir görev yönetimi yazılımı görevlerinizi ve zamanınızı etkin yönetmenizde en büyük yardımcınız olacaktır.

SuperCode Yazılım olarak, müşterilimize sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini artırmak ve kendi zamanımızı etkin yönetmek için geliştirdiğimiz görev yönetimi yazılımızı sizde görmek ve kullanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin…